آشپزی

خبرنگاران وزیر بهداشت: سلامت در دولت تدبیر و امید در اولویت نهاده شد

تهران - خبرنگاران - وزیر بهداشت، درمان و آموزش پزشکی با بیان اینکه در دولت تدبیر و امید سلامت در اولویت نهاده شد، گفت: از زمان شیوع کرونا هیچ بیمار غیرکرونایی در کشور پشت در هیچ آی سی یویی نماند.

25 اسفند 1399

طرز تهیه ملاقورمه شمالی

اگر هوادار غذا های بدون گوشت باشید در بین غذا های شمالی انتخاب های زیادی دارید. خورشت ملاقورمه یکی از انتخاب های خوب برای زمانی ست که به دنبال غذای بدون گوشت هستید.

19 دی 1399

دوچرخه شماره 1003 منتشر شد

شماره هزارو سوم هفته نامه دوچرخه، امروز پنج شنبه، 30مرداد، همراه با روزنامه خبرنگاران منتشر شد.

15 مهر 1399

معرفی سه دسر معروف در جهان

دسر یک کلمه فرانسوی است که مفهوم آن در اغلب کشورها، وعده پس از غذا است. دسر، وعده غذایی است که معمولا بعد از سرو غذای اصلی، صرف می گردد. اغلب دسرها شیرین هستند، اما گاهی از ماست و پنیر هم در این وعده غذایی استفاده می گردد. البته در برخی از کشورها و فرهنگ...

24 آذر 1398

انقلاب در تعامل با گوشی های هوشمند

گوشی های سری Huawei Mate 30 هوآوی به پیشرفته ترین ماژول های دوربین این شرکت مجهز هستند که شامل سنسور تشخیص ژست های حرکتی نیز می شود. این سنسور تنها به Huawei Mate 30 Pro و Huawei Mate 30 RS محدود نمی شود و شاهد استفاده از آن در Huawei Mate 30 نیز هستیم.

10 آبان 1398

کارهای خانگی که به کاهش وزن یاری می نمایند

برای خانم هایی که کارهای خونه رو دوست ندارن باید بگم که کارهای خونه به اندازه ورزش کردن استرس رو کم میکنه و برای سلامتی مفیده به حدی که احتیاج ندارید برای داشتن اندام متناسب باشگاه برید. کسانی که کارهای خونه مثل جارو کردن و یا تمیز کردن کف خانه انجام میدن...

2 مهر 1398

کودک 6 ساله کره ای با فعالیت در یوتیوب آپارتمان 6.4 میلیون پوندی خرید ، چهره پیروز مجازی یا قربانی بلندپروازی والدین؟

یک کودک 6 ساله کره ای پیروز شد با درامدهای حاصل از فعالیت های خود در فضای مجازی و به ویژه یوتیوب یک واحد آپارتمان 6.4 میلیون پوندی در یکی از بهترین مناطق در سئول؛ پایتخت کره جنوبی خریداری کند.

6 شهریور 1398

دبیرخانه جشنواره عناب در خوسف راه اندازی می گردد

به گزارش خبرنگاران، محمد مهدی مروج الشریعه عصر پنج شنبه در نخستین جشنواره استانی شکرگذاری برداشت عناب گفت: به زودی میدانی در شهر بیرجند به نام میدان عناب نامگذاری می گردد و در این جلسه سفرای کشورهای خارجی حضور خواهند یافت.

13 آذر 1397