سازندگان سریال شرلوک سراغ دراکولا می روند

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، مارک گتیس و استیون موفات، سازندگان جدیدترین سری شرلوک، تصمیم گرفته اند تا دوباره سراغ یک مجموعه ادبی کلاسیک دیگر بروند. نویسندگان و تهیه کنندگان سری شرلوک بی بی سی، دراکولا را به عنوان پروژه بعدی خود انتخاب نموده اند.

سازندگان سریال شرلوک سراغ دراکولا می روند

سریالی که مارک گتیس (Mark Gatiss) و استیون موفات (Stephen Moffat) می سازند، اقتباسی از رمان کلاسیک دراکولا (Dracula) نوشته ی برم استوکر (Bram Stoker) خواهد بود. دقیقا مثل شرلوک، با یک فصل سه قسمتی که هر قسمت 90 دقیقه است طرف خواهیم شد.

سریال دراکولا برای شبکه بی بی سی وان انگلستان ساخته می گردد و پخش آن در انگلستان و ایرلند توسط بی بی سی صورت خواهد گرفت. با این حال، پخش جهانی این سریال توسط شبکه نت فلیکس صورت خواهد گرفت. قصه این مجموعه جدید در سال 1897 اتفاق می افتد و روایتی از کوشش دراکولا برای سلطه به لندن دوره ویکتوریا است.

خالقان مجموعه شرلوک در بیانیه ای درباره سریال جدیدشان گفته اند: همیشه قصه های خوبی درباره شر وجود داشته اند، نکته مهم دراکولا این است که برم استوکر توسط آن، قهرمانی به قصه های شر داد.

هیچ اطلاعات بیشتری از این سریال نداریم و نمی دانیم که برای مثال چه افرادی قرار است در این مجموعه ایفای نقش نمایند یا اینکه چه زمانی باید منتظر پخش آن باشیم. بدون شک در ماه های آینده اطلاعات بیشتری از این مجموعه منتشر خواهد شد.

منبع: Engadget

منبع: دیجیکالا مگ

به "سازندگان سریال شرلوک سراغ دراکولا می روند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازندگان سریال شرلوک سراغ دراکولا می روند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید