برنامه ریزی و اجرای پروژه ها برای ارتقای سرانه ورزشی شهرستان چگنی

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، علی یاور عزیزپور ظهر پنج شنبه در جمع خبرنگاران در سخنانی با اشاره به اینکه شهرستان تازه تاسیس چگنی متاسفانه زیرساخت های ورزشی خیلی زیادی ندارد، گفت: در این راستا برای جبران بخشی از این عقب ماندگی ها چند پروژه ورزشی در این شهرستان تعریف شد.

برنامه ریزی و اجرای پروژه ها برای ارتقای سرانه ورزشی شهرستان چگنی

وی با اشاره به پروژه استخر شنای این شهرستان، بیان کرد: این پروژه حدود هزار و 600 متر مربع زیربنا دارد و نیازهای شهرستان را تا سال های سال پاسخگو خواهد بود.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان در ادامه با اشاره به ایجاد یک مجموعه ورزشی در مسیر جاده خرم آباد - چگنی، بیان داشت: این مجموعه علاوه بر زمین فوتبال، پیست دو و میدانی و برخی فضاهای دیگر را خواهد داشت.

عزیزپور، توضیح داد: اما در کوتاه مدت فعلا، پیست دو و میدانی آن در دست احداث بوده و زمین فوتبال آن نیز مشخص حدود می گردد.

وی در ادامه با اشاره به ایجاد زمین های چمن مصنوعی در روستاهای این شهرستان، گفت: چمن مصنوعی چند روستای این شهرستان آماده نصب کردن است و چند چمن مصنوعی دیگر نیز در آینده برای روستاهای این شهرستان احداث خواهد شد.

مدیرکل ورزش و جوانان لرستان با بیان اینکه سالن سقف کوتاه این شهرستان نیز در دست تعمیر و مرمت است، گفت: این سالن برای رشته های ورزشی رقابتی مانند کشتی، تکواندو، رشته های رزمی امکاناتی نداشت که با اقدامات لازم این مشکل را نیز برطرف کردیم.

عزیزپور، توضیح داد: همچنین چمن مصنوعی نیز در مرکز شهرستان چگنی را افتتاح کردیم.

وی با اشاره به تعمیر سالن ورزشی و زمین چمن ویسان نیز، توضیح داد: با عملیاتی شدن این پروژه ها، سرانه ورزشی شهرستان چگنی به میانگین استانی خواهیم رساند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "برنامه ریزی و اجرای پروژه ها برای ارتقای سرانه ورزشی شهرستان چگنی" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برنامه ریزی و اجرای پروژه ها برای ارتقای سرانه ورزشی شهرستان چگنی"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید