برانکو ایوانکوویچ: بعد از باخت در فینال ساده نیست که شرایط را عادی نموده و برگردانیم، نمی توانم هیچ گله ای از بازیکنانم داشته باشم

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، برانکو ایوانکوویچ، سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس از عملکرد شاگردانش در فصل جاری لیگ قهرمانان دفاع کرد و گفت که هیچ گلایه ای از آنها ندارد.

برانکو ایوانکوویچ: بعد از باخت در فینال ساده نیست که شرایط را عادی نموده و برگردانیم، نمی توانم هیچ گله ای از بازیکنانم داشته باشم

به گزارش خبرنگار ورزشی وبلاگ 4 جعبه، برانکو ایوانکوویچ در نشست خبری پس از دیدار برابر کاشیما آنتلرز گفت: به بازیکنانم به خاطر کوششی که کردند، خسته نباشید می گویم و افتخار می کنم که کوشش و انرژی خودشان را در زمین گذاشتند. آنها (بازیکنان) برای من برنده هستند. خوشحالم و به فضای حاکم بر ورزشگاه آزادی افتخار می کنم. جو بسیار زیبایی بود و طرفداران مان یک بار دیگر نشان دادند در دنیا بهترین هستند و بابت حمایت و تشویق های شان تشکر می کنم. البته متأسفم که قهرمان نشدیم.

فینال لیگ قهرمانان آسیا هرگز در چنین فضایی برگزار نشده بود وی در ادامه اضافه نمود: به تیم کاشیما بابت قهرمانی تبریک می گویم و امروز هم دیدید که بازیکنانی داشتند که می توانستند به هر سمتی بچرخند. یک بار دیگر می گویم به طرفداران مان افتخار می کنم، چون در تاریخ آسیا، فینال هرگز در چنین فضایی برگزار نشده بود. هم بازیکنان و هم طرفداران در دنیا نشان دادند که ایران چطور فوتبال بازی می نماید و نشان دادند که چقدر ورزشی و جوانمردانه هستند.

بعد از باخت در فینال ساده نیست که شرایط را عادی نموده و برگردانیم سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس توضیح داد: از حمیدرضا گرشاسبی مدیرعامل باشگاه، اعضای هیئت مدیره باشگاه و تمامی افراد که سرویس دهی کردند تا چنین نتایجی درخشانی کسب کنیم، تشکر می کنم. البته بعد از باخت در فینال لیگ قهرمانان آسیا، ساده نیست که شرایط را عادی نموده و برگردانیم، اما انتظار دارم همین بازی انگیزه و کوشش مضاعفی را در بازیکنانم ایجاد کند. متأسفانه محمد انصاری آسیب دید و معاینات اولیه نشان می دهد که مصدومیت خیلی ساده ای ندارد. یک بار دیگر به بازیکنانم تبریک فراوان می گویم به خاطر زحماتی که در لیگ قهرمانان آسیا در این فصل به اجرا گذاشتند. یک بار دیگر هم به کاشیما تبریک می گویم و آرزوی موفقیت کامل در جام باشگاه های دنیا دارم.

هیچ گله ای از بازیکنانم نمی توانم داشته باشم وی در پاسخ به این سؤال که امروز پرسپولیس در دیدار فینال هجومی بازی نکرد و بازیکنان تمرکز نداشتند، گفت: ما یک تیم جوان داریم. این بازیکنان جوان دوست دارند هجومی بازی نمایند و ما اساساً تیمی هجومی هستیم، اما به هرحال حریف هم صندلی خاص خودش را دارد و بازی توأم با پاس کاری سرعتی را ارائه می کرد و طبیعی است که آن زمان چیزی که همیشه می خواهیم را نمی توانیم به اجرا بگذاریم. ما همین الان بعضی از بازیکنان مان تعداد بازی های شان در لیگ قهرمانان بیشتر از تعداد بازی های شان در لیگ داخلی مان است و طبیعی است به خاطر تجربه کم شان باید به سرعت خودشان را با قوی ترین مسابقات در سطح آسیا تطبیق دهند. البته ما به هرحال در بازی های بین المللی مان یک بازی هجومی واقعی را ارائه دادیم و طبیعی است که سخت باشد 90 دقیقه هجومی بازی کنیم و این را به بهترین وجه در بازی اول مان با کاشیما آنتلرز می توانستیم، ببینیم. به هرحال هیچ گله ای از بازیکنانم نمی توانم داشته باشم.

سرمربی تیم فوتبال پرسپولیس درباره حضور بانوان برای اولین بار پس از سال ها در ورزشگاه آزادی گفت: من در دوره دوم حضورم چیزی حدود چهار سال است که در ایران هستم و هر روز روزانه در شهر با مردم و خانم هایی که علاقه به فوتبال دارند و طرفدار فوتبال هستند روبه رو می شوم و خیلی خوشحالم که خانم ها در چنین جوی حضور داشتند و از همه مهم تر کوچک ترین حادثه و مسئله ای امروز پیش نیامد و اطمینان دارم که مسئولان هم راه حلی پیدا می نمایند که بعد از این خانم ها بیشتر در این مسابقات شرکت داده شوند، چون فضا بسیار عالی بود و آن هم با یک احساس خیلی خوب، اتفاقی که واقعاً مردم را به ورزشگاه ها می کشاند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "برانکو ایوانکوویچ: بعد از باخت در فینال ساده نیست که شرایط را عادی نموده و برگردانیم، نمی توانم هیچ گله ای از بازیکنانم داشته باشم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برانکو ایوانکوویچ: بعد از باخت در فینال ساده نیست که شرایط را عادی نموده و برگردانیم، نمی توانم هیچ گله ای از بازیکنانم داشته باشم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید