اسکوچیچ: سر قولم به مردم ایران برای صعود به جام جهانی هستم

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، سرمربی تیم ملی ایران مطرح کرد به وعده اش برای رساندن تیم ملی به جام جهانی 2022 عمل می نماید.

اسکوچیچ: سر قولم به مردم ایران برای صعود به جام جهانی هستم

به گزارش گروه ورزشی وبلاگ 4 جعبه، به نقل از سایت سپورت نت کرواسی، درگان اسکوچیچ، سرمربی کنونی تیم ملی ایران درباره شانس صعودش به جام جهانی 2022 قطر اظهاراتی انجام داد.

مربیان کروات در ایران از احترام زیادی برخوردار هستند. این ادعای ما حضور مربیان متعدد کروات در راس کادر فنی تیم ملی ایران ثابت می نماید. اکنون اسکوچیچ پنجمین مربی کروات تاریخ تیم ملی ایران است.

اسکوچیچ، مربی سابق تیم رجیکا کرواسی و بسیاری از تیم های عربی و بعد از 7 سال مربیگری در ایران، فوریه گذشته(بهمن 99) بعد از دو شکست تلخ ایران در انتخابی جام جهانی 2022 راهنمایی این تیم را برعهده گرفت. ایران اکنون در مرحله گروهی انتخابی با 6 امتیاز در رده سوم جدول واقع شده است. عراق و بحرین بالاتر از ایران قرار دارند.

ایران یکی از پیروز ترین تیم های آسیا است و حضور منظم این تیم در رقابت های بین المللی نشان دهنده این واقعیت است. ایرانی ها در 5 جام جهانی حضور پیدا کردند و آخرین بار در جام جهانی 2018 روسیه بود که نتوانستند از گروه پرتغال، اسپانیا و مراکش بالا بروند.

اسکوچیچ درباره راهنمایی تیم ملی ایران، گفت: مربیگری در تیم ملی ایران افتخار بزرگی برایم است. من به 80 میلیون طرفدار ایرانی متعهد هستم. در شرایط بدی قرار داریم اما به هیچ وجه احساس ناامیدی نمی کنیم. 3 بازی خانگی از 4 بازی باقی مانده با حضور طرفداران خود داریم.

وی اضافه نمود: تیم خوبی هستیم و ایران از 7 سال گذشته تا به امروز بسیار بهتر شده است، خوش بین هستم. به ایرانی ها وعده دادم که تیم ملی کشورشان را به جام جهانی می برم به همین خاطر سر قولم هستم و تمام توانم را برایش می گذارم.

منبع: خبرگزاری دانشجو

به "اسکوچیچ: سر قولم به مردم ایران برای صعود به جام جهانی هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اسکوچیچ: سر قولم به مردم ایران برای صعود به جام جهانی هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید