طراحی گرافیکی و چاپ

شتاب زدگی در اجرای قانون جدید چک، تبعات ناخوشایندی دارد

در تازه ترین نشست کمیسیون بازار پول و سرمایه اتاق ایران مطرح شد: بانک مرکزی در اجرای قانون جدید صدور چک هنوز از آمادگی لازم برخوردار نیست و شتاب زدگی در اجرا می تواند تبعات ناخوشایندی به دنبال داشته باشد.

3 فروردین 1400

درمان دقیق تر تومورهای مغزی با کمک تجزیه و تحلیل سه بعدی

پژوهشگران اسپانیایی با کمک یک روش تجزیه و تحلیل سه بعدی پیروز شده اند تومورهای مغزی را با دقت بیشتری بررسی کنند تا درمان بهتری برای آنها ارائه دهند.

27 اسفند 1399

انتشارات حتمی با 600 عنوان کتاب در نمایشگاه مجازی کتاب

به گزارش خبرنگاران، انتشارات حتمی یکی از ناشران تخصصی کتاب های تربیت بدنی و علوم ورزشی است که در مدت فعالیت خود در عرصه نشر توانسته بیش از 900 عنوان کتاب در شاخه های مختلف ورزشی ازجمله حرکت شناسی، بیومکانیک ورزشی، آسیب شناسی و حرکات اصلاحی، مدیریت ورزشی،...

3 اسفند 1399

در شبِ سیروس پرهام چه گذشت؟

در شب سیروس پرهام گفته شد آدم هایی از جنس او ستون های فرهنگ و هنر ایران هستند.

1 بهمن 1399

رئال&zwnjمادرید قرارداد مودریچ را تمدید می&zwnjکند

باشگاه رئال مادرید در نظر دارد قرارداد هافبک کروات خود را تمدید کند.

14 دی 1399

تله پاتی یا دور آگاهی چیست؟

دکتر سلام/ تله پاتی توانایی انتقال کلمات، احساسات یا تصاویر به ذهن شخص دیگر است. در حالی که هیچ مدرکی مبنی بر وجود ارتباط از راه دور وجود ندارد، ولی شما هم می توانید آن را امتحان کنید. بدن و ذهن خود را آرام کنید، تصور کنید گیرنده درست جلوی شما قرار گرفته...

8 آذر 1399

کوان هریس سیاست های رفاهی را ذیل مناقشات اجتماعی- سیاسی می بیند

کوان هریس می کوشد سیاست های رفاهی را در بطن مناقشات اجتماعی- سیاسی بنشاند و با نقد درک رایج پوپولیستی و حامی پرور از دولتی نفتی- رانتی، سیاست اجتماعی در ایران را بازخوانی کند.

25 بهمن 1398

برای دریافت رمز دوم یکبار مصرف چه کارهایی باید انجام داد(همه بانک ها)

خبرنگاران: استفاده اجباری از رمز دوم یکبار مصرف (رمز پویا) به ایستگاه نهایی خود نزدیک می گردد و بعد از وقفه های متمادی قرار است که از یکم دی ماه، این طرح به مرحله آخر خود برسد و تا به این لحظه مهلت تمدیدی برای آن در نظر گرفته نشده است.

16 بهمن 1398

4 قرارداد پژوهشی با مبلغ 800 میلیون تومان در دانشگاه اراک منعقد شده است

مدیر امور پژوهشی دانشگاه اراک گفت: در یک سال گذشته 4 قرارداد پژوهشی در حوزه زیست محیطی به مبلغ 800 میلیون تومان در دانشگاه اراک منقعد شده است.

13 بهمن 1398

زندگی نامه واقعی زنان در آمریکا

روزنامه شهروند - یاسر نوروزی: زنان حق رأی نداشتند. ماجرا به دهه دوم قرن بیستم برمی گشت؛ آغاز نخستین جنبش زنان. زمانی که به تدریج حق رأی زنان در کشور آمریکا و بعضی کشور های اروپایی دیگر ازجمله انگلستان به رسمیت شناخته شد.

27 دی 1398

رونمایی از گوشی هوشمند 108 مگاپیکسلی شیائومی

شرکت چینی شیائومی که چند سالی است هم پای غول های فناوری در ساخت گوشی های هوشمند به رقابت می پردازد به تازگی برگ برنده ای در رقابت دوربینی این گوشی ها رو کرده است.

6 دی 1398