وفا هخامنش: قرار نیست 3 امتیاز را به پرسپولیس تقدیم کنیم، 13 تساوی ما دلیل خاصی ندارد

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، وفا هخامنش، مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان گفت: در بازی با پرسپولیس دنبال برد هستیم و قرار نیست سه امتیاز را به این تیم تقدیم کنیم.

وفا هخامنش: قرار نیست 3 امتیاز را به پرسپولیس تقدیم کنیم، 13 تساوی ما دلیل خاصی ندارد

وفا هخامنش در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 4 جعبه، با اشاره به تساوی تیمش برابر استقلال خوزستان گفت: این بازی بهترین فرصت برای ما بود که سه امتیاز را بگیریم و موقعیت مان را در جدول بهتر کنیم. متأسفانه با اشتباه داور بازی را مساوی کردیم، چون یک پنالتی بی مورد به ضرر تیم مان گرفته شد و برد را با مساوی عوض کردیم.

وی درباره اینکه چرا صنعت نفت در 19 بازی به 13 تساوی دست پیدا نموده است، اظهار داشت: 13 تساوی ما دلیل خاصی ندارد و شرایط این طور بوده است که اکثر بازی های ما مساوی گردد. ما تیمی تدافعی نیستیم و میل به برد در بین همه بازیکنان وجود دارد. شاید به دلیل اینکه زیاد مساوی کردیم، این ذهنیت در بازیکنان ایجاد شده است که نمی توانیم برنده شویم. ما تیم خوبی داریم و می توانیم در ادامه این روند را تغییر دهیم.

مدافع تیم فوتبال صنعت نفت آبادان با اشاره به بازی بعدی تیمش برابر پرسپولیس گفت: بازی سختی برابر یکی از مدعیان قهرمانی در پیش داریم. این درست است که پرسپولیس از شرایط آرمانی کمی فاصله دارد، ولی آنها تیمی خطرناک هستند. البته ما هم تیمی دست و پا بسته نیستیم و قرار نیست سه امتیاز را تقدیم آنها کنیم. ما هم برای برد در این بازی به میدان خواهیم رفت.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "وفا هخامنش: قرار نیست 3 امتیاز را به پرسپولیس تقدیم کنیم، 13 تساوی ما دلیل خاصی ندارد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "وفا هخامنش: قرار نیست 3 امتیاز را به پرسپولیس تقدیم کنیم، 13 تساوی ما دلیل خاصی ندارد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید