نوری: احتمال می دادم استقلال مقابل الشرطه مصدوم بدهد، تیم مجیدی از گروهش صعود می کند

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، محمد نوری، پیشکسوت تیم فوتبال استقلال گفت: با توجه به خستگی در ساق بازیکنان، احتمال می دادم که تیم استقلال در دیدار با الشرطه عراق مصدوم بدهد.

نوری: احتمال می دادم استقلال مقابل الشرطه مصدوم بدهد، تیم مجیدی از گروهش صعود می کند

محمد نوری در گفت وگو با خبرنگار ورزشی وبلاگ 4 جعبه، درباره تساوی یک - یک استقلال مقابل الشرطه عراق در اولین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان آسیا، گفت: نماینده عراق در سطح بالایی نبود، اما خستگی بازیکنان استقلال باعث شد که نتوانند بازی همیشگی شان را به نمایش بگذارند. الشرطه در نیمه نخست بهتر بازی کرد. در نیمه دوم، آنها عقب کشیدند و استقلال حمله می کرد. با مصدومیت مهدی قائدی، از برش خط حمله استقلال کاسته شد.

وی با اشاره به مصدومیت بازیکنان استقلال شرح داد: اتفاقات تعطیلات نیم فصل و فشردگی بازی ها تأثیر زیادی در مصدومیت بازیکنان دارد. از طرفی، نیمکت استقلال پربار نیست و این تیم بازیکنی ندارد که بتواند فیکس بازی کند. استقلال پنج روز دیگر با الاهلی عربستان در کشور دیگری بازی دارد و سپس باید به مصاف ذوب آهن رفته و در ادامه به سیرجان سفر و با گل گهر بازی کند. من در بازی با الشرطه، خستگی را در ساق بازیکنان می دیدم و احتمال می دادم که تیم مصدوم بدهد. امیدوارم کادر فنی ریکاوری خوبی را ترتیب بدهد و بازیکنان از نظر روحی و روانی آماده مسابقات بعدی شوند.

پیشکسوت تیم فوتبال استقلال درباره اینکه آبی پوشان چقدر شانس صعود از گروه خود را دارند، گفت: فکر نمی کنم گروه استقلال خیلی سخت باشد. اگر چه نمی توان هیچ چیزی را پیش بینی کرد، اما به نظرم استقلال از گروهش صعود می کند و در مراحل بعدی است که باید با تیم های قدرتمندی دیدار کند.

منبع: خبرگزاری تسنیم

به "نوری: احتمال می دادم استقلال مقابل الشرطه مصدوم بدهد، تیم مجیدی از گروهش صعود می کند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نوری: احتمال می دادم استقلال مقابل الشرطه مصدوم بدهد، تیم مجیدی از گروهش صعود می کند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید