سولشر: فصل بعد هم مدعی قهرمانی نیستیم

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، سرمربی یونایتد معترف است که تیمش تنها با یک معجزه می تواند برای فصل بعد مدعی کسب عنوان قهرمانی لیگ برتر باشد.

سولشر: فصل بعد هم مدعی قهرمانی نیستیم

سولشر: فصل بعد هم مدعی قهرمانی نیستیم

اوله گنار سولشر در نشست خبری پیش از آخرین بازی این فصل تیمش در لیگ برتر انگلیس که یکشنبه شب در خانه مقابل کاردیف است، اعتراف کرد که فصل آینده هم مردان او جزو مدعیان قهرمانی نیستند، مگر اینکه معجزه ای رخ دهد.

سولشر که تیمش با 29 امتیاز اختلاف نسبت به منچسترسیتی صدرنشین وارد هفته سرانجامی می گردد، گفت: من فکر می کنم که به اندازه کافی صادق بوده ام وقتی گفتم که رقابت برای کسب قهرمانی فصل آینده هم نیازمند داشتن فصلی معجزه آساست، چون ما تا الان که از نظر امتیازی با مدعیان فاصله بسیار زیادی داریم. بنابراین فصل آینده ما باید برای کم کردن این فاصله کوشش کنیم. اگر بتوانیم تا ماه های فوریه و مارس در نزدیکی مدعیان بمانیم عالی می گردد، وگرنه آن زمان هم باید ببینیم که کدام بازیکنان می توانند چند سال دیگر در این تیم بمانند.

سولشر همچنین با اشاره به بازی تیمش مقابل کاردیف گفت: آنتونیو والنسیا برای مدت پنج شش ماه آماده نبوده است. متأسفانه او در این فصل واقعاً به دردسر افتاد. به این حال او احساس می نماید که می تواند در این بازی آخر نقشی داشته باشد و من هم امیدوارم که او با نشان خودش در تمرینات بتواند فرصتی برای ارائه یک بازی خوب در سرانجام فصل و یک خداحافظی شایسته با تیم داشته باشد. والنسیا برای منچستریونایتد خدمتکاری فوق العاده بود. من فکر می کنم که او سال هاست کاپیتان تیم ما بوده. آندر هررا هم ممکن است بازی کند.

سرمربی شیاطین سرخ تأکید کرد: من هنوز چیزی درباره آینده این دو نفر نمی دانم. ما هنوز تیم مان را انتخاب ننموده ایم و شاید والنسیا و هررا بعدها اعلام نمایند که درباره دوران بازیگری شان چه برنامه ای دارند. در فوتبال شما هیچ چیز را نمی توانید پیش بینی کنید. تابستان سال جاری برای ما تابستان بزرگی خواهد بود. بازیکنانی هستند که قراردادها ی شان تمام می گردد و بعضی دیگر قطعاً به جمع ما اضافه می شوند. چند بازیکن جوان به تیم ما خواهند آمد. من با استعدادیاب های باشگاه تماس داشتم و ما چند بازیکن جوان را شناسایی نموده ایم.

منبع: ایران ورزشی

به "سولشر: فصل بعد هم مدعی قهرمانی نیستیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سولشر: فصل بعد هم مدعی قهرمانی نیستیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید