توزیع کارت المپیاد دانشجویی شروع شد

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور از شروع توزیع کارت ورود به حلسه مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور اطلاع داد و گفت: این آزمون در روز های سوم و چهارم مرداد ماه در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

توزیع کارت المپیاد دانشجویی شروع شد

دکتر حسین توکلی در گفت و گو با وبلاگ 4 جعبه ضمن بیان این مطلب اظهار کرد: کارت ورود به جلسه بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور از امروز یکشنبه، 30 تیرماه تا روز چهارشنبه دوم مردادماه 98 به صورت اینترنتی به وسیله سایت سازمان سنجش آموزش کشور قابل دریافت است.

وی گفت: در این المپیاد تعداد 1249 داوطلب شرکت کردند که 498 نفر زن و مابقی مرد هستند. مرحله نهایی بیست و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی کشور در روز پنج شنبه سوم و آدینه چهارم مرداد ماه در پردیس فنی و مهندسی شهید عباسپور دانشگاه شهید بهشتی برگزار می گردد.

دکتر توکلی اظهار کرد: داوطلبان برای شرکت در مرحله نهایی المپیاد فوق لازم است از بعدازظهر روز چهارشنبه، دوم مردادماه 98 در خوابگاه اسکان داشته باشند و صبح روز شنبه، 5 مرداد ماه خوابگاه را تخلیه نمایند و همچنین اسکان و پذیرایی صرفاً از راه یافتگان به مرحله نهایی المپیاد سال 1398 صورت می گیرد و اسامی آنها بر روی سایت المپیاد قرار گرفته است. بنابراین امکان ورود، اسکان و پذیرایی از همراهان دانشجو مانند پدر، مادر، همسر، فرزند، خواهر، برادر و … توسط دانشگاه وجود ندارد.

مشاور عالی سازمان سنجش آموزش کشور اضافه کرد: همچنین همراه داشتن کارت ملی، کارت دانشجویی و کارت ورود به جلسه آزمون های المپیاد لازم است؛ ضمن اینکه استفاده از ماشین حساب های قابل برنامه ریزی ممنوع است و دانشجویان می توانند از ماشین حساب ساده استفاده نمایند.

وی در انتها تاکید نمود: دانشجویان منتخب المپیاد غیرمتمرکز باید در نیمه دوم سال تحصیلی 98 - 97 دانشجو باشند و گواهی اشتغال به تحصیل خود را به مرکزیت دانشگاه مناطق ده گانه ارسال و منتخبین المپیاد متمرکز (همزمان با آزمون کارشناسی ارشد) گواهی اشتغال به تحصیل خود را به پست الکترونیک olympiad@sanjesh.org ارسال نمایند.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "توزیع کارت المپیاد دانشجویی شروع شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توزیع کارت المپیاد دانشجویی شروع شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید