تسهیلات لازم برای احداث واحدهای مسکونی نیازمندان اختصاص یابد

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، مسعود رضایی شامگاه یکشنبه در جلسه ستاد خیرین مسکن ساز لرستان در سخنانی با اشاره به اینکه انجمن خیرین مسکن ساز لرستان اقدامات مطلوب فراوانی در سطح استان انجام داده است، گفت: پروژه های مختلفی از سوی این انجمن در شهرهای مختلف بروجرد، الیگودرز، خرم آباد و ... احداث شده است.

تسهیلات لازم برای احداث واحدهای مسکونی نیازمندان اختصاص یابد

وی با تاکید بر اینکه برنامه های خوبی نیز از سوی این انجمن در دست اقدام است، اضافه نمود: با این وجود برای ادامه جهت فعالیت این انجمن، نیازمند به حمایت های ارگان های دولتی، مدیریت ارشد استان و همچنین اعطای تسهیلات قرض الحسنه برای تامین ودیعه، رهن و ... خانه نیازمندان در سطح استان هستیم.

مدیرکل بنیاد مسکن انقلاب اسلامی لرستان، بیان داشت: همچنین حمایت همه جانبه اداره کل راه و شهرسازی استان در این حوزه لازم است.

رضایی با تاکید بر اختصاص مساعدت اقتصادی در قالب تسهیلات برای احداث هزار واحد مسکونی در مناطق حاشیه ای شهرها، روستاها و ... استان، عنوان نمود: همچنین جلسه ای با حضور لرستانی های مقیم مرکز برای همکاری و یاری به انجمن خیرین مسکن ساز استان برگزار گردد.

وی تاکید نمود: همچنین اراضی تجاری سایت های مسکن مهر در اختیار انجمن خیرین مسکن ساز استان قرار داده گردد تا منافع حاصل از این امر نیز در راستای یاری به افراد نیازمند اختصاص پیدا کند.

منبع: خبرگزاری مهر

به "تسهیلات لازم برای احداث واحدهای مسکونی نیازمندان اختصاص یابد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تسهیلات لازم برای احداث واحدهای مسکونی نیازمندان اختصاص یابد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید