بغض شجاعی در رختکن تراکتور، الهامی: مثل یک سرباز در خدمت تیمم هستم

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، مربی تراکتور می گوید کاپیتان تیمش بعد از پیروزی برابر فولاد در رختکن بغض نموده بود.

بغض شجاعی در رختکن تراکتور، الهامی: مثل یک سرباز در خدمت تیمم هستم

به گزارش وبلاگ 4 جعبه، ساکت الهامی مربی تیم فوتبال تراکتور در نشست خبری پس از پیروزی یک گله تیمش برابر فولاد خوزستان حضور یافت و اظهار کرد: بازی سختی بود. ما روزهای سختی را گذراندیم. کار برای ما سخت پیش می رفت اما با نظم و برنامه پیش رفتیم. بازیکنان به چیزی که با آن ها صحبت شده بود، گوش کردند و ثابت کردند، تراکتور همان تراکتور است. می دانم روزهای سختی در انتظار ما است و امیدوارم تیم خوبی درست کنیم که به عنوان نماد آذربایجان مقابل تیم های قدرتمند تهرانی قد علم کند و به همین فرایند ادامه دهیم.

وی ادامه داد: بازی به جز 10 دقیقه خاتمهی که احساسی عقب نشسته بودیم، دست ما بود. فولادی را بردیم که نتایج خوبی گرفته بود و به جواد نکونام هم بابت تیمش خوبش تبریک می گویم. یک موقعیت به آن ها ندادیم و بازیکنان مان با رشادت در این ملاقات بازی کردند. پنج شش بازیکن در رختکن کاملا خسته بودند و خوشحالم که بازیکنانم از جان مایه گذاشتند و امیدوارم هوادارانی که همواره ما را حمایت کردند، دوباره حامی ما باشند. البته تیمی که می خواهد قهرمان گردد باید بهتر از این ها کار کند.

الهامی درباره کیفیت زمین گفت: کیفیت زمین تاثیرگذار بود و می دانستیم نباید جلوی فولاد اشتباه کنیم زیرا تیم حریف، با 10 نفر حمله می کرد و اشتباه کار دستمان می داد. ما در این 2 روز اندازه 10 روز تمرین کردیم و بازیکنان ما رشادت به خرج دادند. کمی باید از لحاظ بدنی روی بازیکنان کار کنیم اما امروز آن ها با تمام قوا بازی کردند و به جز 10 دقیقه آخر که احساسی شدیم بازی خوبی ارائه دادیم. روی تاکتیکی هم به گل رسیدیم که نقطه قوت حریف بود. ما هنوز روی حمله کاری انجام نداده ایم و تمام تفکرات ما روی کارهای دفاعی بود. بازیکنان ما نشان داده اند که شایته بهترین ها هستند و مطمئن هستم در ادامه راه، یکی از بهترین تراکتورها را خواهید دید.

وی اضافه کرد: بزرگان تیم در مورد بحث روحی و روانی بسیارتاثیرگذار بودند. شجاعی با وجود این که کاپیتان تیم ملی است و امروز در زمین نبود، بازیکنان را گرم کرد و در رختکن بغض نموده بود. من مانند یک سرباز در خدمت تیم هستم و در کنار بزرگان تیم برای موفقیت تراکتور کوشش می کنم. برای من این مهم است که بازیکنان من را از خودشان بدانند و برای بهتر شدن روز به روز تراکتور کوشش کنیم.

مربی تراکتور درباره کیفیت فنی تیمش گفت: هیچ تیمی به اندازه تراکتور مقابل فولاد، موقعیت ایجاد نکرد. در این 2 روز کاری نمی شد کرد و فقط باید بزرگ ترها تیم را جمع می کردند. من اکنون نمی توانم درباره ساختار تیم صحبت کنم و فقط درباره بازی حرف می زنم. از فرایند تیم راضی ام این می تواند تراکتور را از فرایند منفی که داشت، خارج کند. روزهای سختی را گذراندیم و همه دوست داریم تراکتور قهرمان گردد. من این قول را می دهم که پیشرفت کنیمو هفته بعد فوتبال بهتری را نسبت به امروز ارائه خواهیم داد.

الهامی در خاتمه اظهار کرد: ما امروز تیمی دفاع می کردیم و تیمی حمله می کردیم. مجبور بودیم این کار را انجام دهیم زیرا در این 2 روز تمرین خاصی ننموده بودیم. خوشحالم که نصف موقعیت هم به حریف ندادیم. همه بازیکنان زحمت کشیدند و اگر مسعود و سوگیتا بودند، دست و بال ما بازتر می شد.

منبع: خبرگزاری ایسنا

به "بغض شجاعی در رختکن تراکتور، الهامی: مثل یک سرباز در خدمت تیمم هستم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بغض شجاعی در رختکن تراکتور، الهامی: مثل یک سرباز در خدمت تیمم هستم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید